Zázračná energia

Napíšte nám

info@zazracnaenergia.sk

Zavolajte nám

+421 911 933 798
Po - Pia 8:00 - 16:00

NA NOVÝ ROK K ZDRAVIU KROK

Objednajte si darčekové balenie

„6 sedení za cenu 4
LEN ZA 120€“

Terapie sa rezervujú na miestnosť,
max. 4 osoby spolu.

Potvrdením záujmu o balíček terapií súhlasíte so spracovávaním osobných údajov.

DARUJTE NA VEĽKÚ NOC ZDRAVIE

Objednajte si darčekové balenie 6 sedení za cenu 4

„Len za 120€, 4 osoby“

Terapie sa rezervujú na miestnosť, môžete prísť 4 osoby

Potvrdením záujmu o balíček terapií súhlasíte so spracovávaním osobných údajov.

Zoči-voči vysokému krvnému tlaku: Alternatívne spôsoby dosiahnutia rovnováhy.

EESystem je jednou z možností.

Vysoký krvný tlak, známy aj ako hypertenzia, je jedným z najčastejších zdravotných problémov, ktoré postihujú dnešnú spoločnosť. Vysoký tlak postihuje obrovské percento Slovákov a je jedným z hlavných faktorov zvyšujúcich riziko srdcových ochorení, mŕtvice a ďalších závažných zdravotných komplikácií. Podľa štatistík trpí vysokým krvným tlakom až 30-40 % dospelých obyvateľov Slovenska, čo naznačuje, že ide o veľmi vážny a rozšírený problém.

Pozor na následky neliečenia ale aj na vedľajšie účinky chemických liekov.

Neliečený vysoký krvný tlak môže mať vážne následky pre zdravie jednotlivca. Postupne narastajúci tlak na steny ciev spôsobuje ich zhrubnutie a zúženie, čo zvyšuje riziko vzniku aterosklerózy a kardiovaskulárnych ochorení, môže viesť k poškodeniu srdca, srdcovému infarktu, mŕtvici, a dokonca aj zlyhaniu obličiek, častokrát sa vyskytuje pri tom aj hučanie v ušiach. Okrem toho sú aj časté problémy s očami, poškodenie očných ciev a šošovky, zhoršené videnie.

Tradičnou metódou liečby vysokého krvného tlaku je predpisovanie chemických liekov, ktoré majú za úlohu regulovať tlak. Aj keď tieto lieky môžu byť účinné, nemali by sme zabúdať na ich vedľajšie účinky. Medzi nich patria: problémy s trávením (nauzea a zvracanie, hnačky), závraty a únava, poruchy spánku, sucho v ústach a koži, alergické reakcie (vyrážky, svrbenie alebo opuchy), hluk v ušiach.

Vzhľadom na tieto vedľajšie účinky a na snahu minimalizovať užívanie chemických liekov, stále viac ľudí sa obracia k alternatívnym spôsobom liečby a udržiavania zdravého krvného tlaku.

Pre Vás sme pohľadali alternatívne možnosti ako si pomôcť s vysokým krvným tlakom:

 • Fyzická aktivita: Pravidelná aeróbna cvičenie, ako je chôdza, plávanie, alebo cyklistika, môže pomáha znížiť krvný tlak tým, že posilňuje srdcový sval a zlepšuje obehový systém.

 • Zdravá strava: Konzumácia vyváženej stravy s dôrazom na ovocie, zeleninu, celozrnné produkty a nízkotučné potraviny môže podporiť zdravý krvný tlak.

 • Suplementácia s magnéziom: Magnézium je minerál, ktorý môže pomôcť uvoľniť svaly a zlepšiť obehový systém, čo prispieva k regulácii krvného tlaku.

 • Zníženie príjmu soli: Ovplyvňuje vstrebávanie vody a zvyšuje objem cirkulujúcej krvi, čo môže viesť k vyššiemu tlaku.

 • Akupunktúra: Tradičná čínska medicína verí, že akupunktúra môže stimulovať špecifické body na tele a pomôcť zlepšiť prietok energie a znížiť krvný tlak.

 • Hodnoty draslíka: Potraviny bohaté na draslík, ako banány, avokádo, alebo špenát, zabezpečujú reguláciu hladiny sodíka v tele a tým prispievajú k lepšiemu tlaku.

 • Vitamín D3: Nízka hladina vitamínu D v tele sa spojila s vysokým krvným tlakom, preto je dôležité dostatočne sa vystavovať slnečnému žiareniu alebo prípadne užívať doplnky.

 • Vyhýbanie sa kofeínu: Pre niektorých ľudí môže konzumácia veľkého množstva kofeínu spôsobiť dočasný nárast krvného tlaku.

 • Zvládanie stresu: Rôzne techniky relaxácie, ako je meditácia, joga, tai-chi, alebo cvičenia hlbokého dýchania, môžu pomôcť znížiť stres a tým aj krvný tlak.

 • Marmová masáž: Táto ajurvédska terapeutická masážna technika sa zameriava na stimuláciu reflexných bodov na tele a môže prispieť k uvoľneniu a zníženiu tlaku.

 • Citrónová šťava: Obsahuje antioxidanty, ktoré podporujú zdravie ciev. Jeden citrón denne zníži krvný tlak, tak že to zaregistrujete.

 • Aromaterapia: Niektoré esenciálne oleje, ako levanduľa alebo ylang-ylang, majú relaxačné účinky a pomáhajú znížiť stres a podporiť normálny krvný tlak.

Vysoký krvný tlak – neinvazívna pomoc ešte trochu inak…

EESystem je alternatívna metóda, ktorá sa zameriava na vyváženie energetického toku v tele a podporu regenerácie organizmu. Táto technológia pracuje s skalárnym poľom a fotónovou fúziou. Má za cieľ stimulovať bunky a tkanivá, čo zlepšuje prietok krvi, uvoľňuje napätie v svaloch a podporovať relaxáciu.

Klienti, ktorí využili EESystem, tvrdia, že po terapii pocítili

úľavu od stresu, zlepšenie spánku a zmiernenie príznakov spojených s vysokým krvným tlakom.

Metóda je považovaná za bezbolestnú a neinvazívnu, čo ju robí atraktívnou pre ľudí hľadajúcich alternatívne spôsoby zvládania zdravotných problémov.

Prečítajte si referenciu: Upravený vysoký krvný tlak po 6tich terapiách EESystem.

Na pôsobení EESystem som sa zúčastnila 6x. Musím povedať, že hneď po usadení som pociťovala pôsobenie niečoho – energie, ktoré ale neviem definovať. Bolo to niečo neutrálne. Cítila som sa dobre a privádzalo ma to k spánku. Aj som si pospala. Po precitnutí som sa cítila pokojná, uvoľnená. To sa opakovalo pri každom sedení. Následne som zistila, že môj dlhoročne vysoký tlak sa mi dostal do normálu. Rovnako sa mi zlepšil spánok. Predtým som sa niekoľkokrát v noci prebudila a niekedy som nevedela zaspať aj 2-3 hodiny. Teraz sa mi síce občas stane, že sa v noci zobudím, ale hneď aj zaspím. Celkovo sa cítim veľmi vitálne. Odporúčam.

Valeria Patakyová, Bratislava

Ďalšie referencie nájdete tu.

„Ďakujeme Vám za Váš záujem o balíček terapií, ozveme sa Vám do 24h mailom. Pozrite sa aj do spamu 😊“