Zázračná energia

Napíšte nám

info@zazracnaenergia.sk

Zavolajte nám

+421 911 933 798
Po - Pia 8:00 - 16:00

NA NOVÝ ROK K ZDRAVIU KROK

Objednajte si darčekové balenie

„6 sedení za cenu 4
LEN ZA 120€“

Terapie sa rezervujú na miestnosť,
max. 4 osoby spolu.

Potvrdením záujmu o balíček terapií súhlasíte so spracovávaním osobných údajov.

HORÚCA ZĽAVA iba v lete

Objednajte si darčekové balenie 6 sedení za cenu 4

„Len za 120€, 4 osoby“

Terapie sa rezervujú na miestnosť, môžete prísť 4 osoby

Potvrdením záujmu o balíček terapií súhlasíte so spracovávaním osobných údajov.

EESystem je technológia, ktorú pred vyše dvadsiatimi rokmi vyvinula Dr. Sandra Rose Michael PhD., DNM, DCSJl.

Práve ona použila špeciálne upravené počítače na generovanie morfogenického energetického poľa, ktoré môže poskytnúť liečenie. EESystem sa v súčasnosti používa v USA a iných krajinách v alternatívnych centrách, terapeutmi i lekármi. Na viacerých konferenciách v USA ho zaevidovala aj odborná verejnosť pôsobiaca v oblasti vedy a medicíny

EEsystem EEG - výsledok

Medicínsky aj vedecky je dokázané, že v našom tele následkom stresovej reakcie vzniká celý rad chorôb, dokonca aj to, že každá choroba má príčinu v nejakej forme stresu.

Vždy, keď človek „bojuje”, napumpuje do svojho tela kortizol, čo má ďalší vplyv na poškodzovanie orgánov. Nikto z nás nie je imúnny voči stresu, ktorý k nám prichádza z rôznych zdrojov. Najčastejšie sú to toxíny z vonkajšieho prostredia, karcinogény v strave, smog, stres zo straty milujúcej osoby, deštruktívne emócie ako hnev, nenávisť či nepríjemné životné udalosti. Zoznam momentov, ktoré nám spôsobujú stres, je dlhý a opakuje sa takmer každý deň.

S radosťou zdieľame informáciu, že už aj na Slovensku je dostupná technológia, ktorá vie zastaviť deštrukciu tela a umožňuje uzdravovať sa z dôsledkov spôsobených každodenným žitím.

Táto technológia vás zrelaxuje, zresetuje vaše telo, zregeneruje vaše bunky a spomalí proces starnutia.

Skalárne vlny existovali vždy – zaoberajú sa nimi vedci v astrofyzike, geológii a hydrodynamike. Známe sú aj ako päťdimenzionálne nelineárne vlny či Teslove vlny. Nedeformujú sa v priestore a čase, čo znamená, že nie sú ohraničené priestorom a dokážu prechádzať aj cez tuhú hmotu.

odolnost voci stresu

Ako to funguje?

EESystem má zobrazovacie jednotky, ktoré sú precízne zarovnané, aby generovali kvantové biofotonické pole, ktoré vytvára koherenciu. Život nabíjajúce frekvencie sú emitované do priestoru – ide o frekvencie, ktoré zahŕňajú aj prírodné prostredie, napríklad pralesy. Bunky takto dostávajú energetickú sprchu, na ktorú telo reaguje rekalibráciou do homeostázy. Výsledný efekt sedenia v tomto super nabíjacom poli je kumulatívny a umožňuje regeneráciu samého seba.

Energy Enhancement System vytvorila Dr. Sandra Rose Michael. Klinické a vedecké štúdie, ktoré sú publikované, možno nájsť tu.

„Ďakujeme Vám za Váš záujem o balíček terapií, ozveme sa Vám do 24h mailom. Pozrite sa aj do spamu 😊“