Zázračná energia

Napíšte nám

info@zazracnaenergia.sk

Zavolajte nám

+421 911 933 798
Po - Pia 8:00 - 16:00

NA NOVÝ ROK K ZDRAVIU KROK

Objednajte si darčekové balenie

„6 sedení za cenu 4
LEN ZA 120€“

Terapie sa rezervujú na miestnosť,
max. 4 osoby spolu.

Potvrdením záujmu o balíček terapií súhlasíte so spracovávaním osobných údajov.

VYHNITE SA JARNEJ ÚNAVE

Objednajte si darčekové balenie 6 sedení za cenu 4

„Len za 120€, 4 osoby“

Terapie sa rezervujú na miestnosť, môžete prísť 4 osoby

Potvrdením záujmu o balíček terapií súhlasíte so spracovávaním osobných údajov.

Návod na šťastný život: Spoj sa so svojím JA a konaj podľa svojej duše. EEsystem vytvára prostredie a podmienky pre toto spojenie.

Zaži naozajstnú radosť v živote.

Žiť podľa seba, svojej duše, prináša radosť do života.

Keď konáme v súlade so sebou, svojou dušou, zažívame naozajstné šťastie, pretože robíme v živote to, čo nám naozaj prináša radosť, sme spokojní so svojim životom. Ako nadviazať spojenie so svojou dušou? Ako nájsť cestu k samému sebe, konať v súlade so svojím JA? Ciest ako to docieliť je viecero…

Oddych, rozjímanie a meditácia v EESystéme, ma priviedla k základným otázkam môjho života, ktoré si z času na čas asi kladie každý človek. Napríklad, čo je pre mňa šťastie, ako ho dosiahnuť, čo ma napĺňa v živote?

Samotná túžba po šťastí je vrodenou a univerzálnou ľudskou potrebou. Od pradávna až po súčasnosť sa ľudia neustále snažia nájsť cestu k tomu, aby boli šťastní. Stále hľadáme tajomstvo, ktoré nám prinesie nekonečnú radosť a spokojnosť v živote. Zdá sa, že šťastie je jedným z najdôležitejších cieľov, ktorými sa riadime vo svojom každodennom živote.

Väčšina z nás vyrastá s presvedčením, že šťastie je spojené s vonkajšími faktormi – úspechom, majetkom, vzťahmi alebo uznávaním od druhých. Preto sa snažíme dosiahnuť tieto ciele a často sme ochotní obetovať veľa, aby sme získali to, čo si myslíme, že nás urobí šťastnými. Avšak často sa stáva, že pri dosahovaní týchto cieľov zistíme, že šťastie nám uniká alebo je iba krátkodobé.

Poznáte ten pocit z dobre vykonanej práce, keď robíte to čo Vás baví? Keď sa pozriete na svoj výtvor a „srdce sa Vám doslovne chveje“ ? Ľudia, ktorí tento pocit už zažili, sa k nemu neustále viac a viac vracajú a chcú ho zažiť znova a znova. Je to skoro ako droga .

Prečo je to tak? Keď konáte v súlade s Vašou dušou, s Vaším vyšším JA, zažívate ten stav, to pravé šťastie. Je to cesta ku spokojnému a šťastnému životu. Avšak veľa ľudí ani nevie, že čo ich napĺňa, čo im robí radosť. Je to preto, že spojenie so svojim vyšším JA je narušené. A tak napríklad keď vidia, že susedovi robí radosť keď má peknú záhradu, kvietky, skalky, kroviny, a ten sused v nej trávi hodiny a hodiny s radosťou si tam okopáva, tak si urobia takú istú záhradu ale za chvíľu prídu na to, že ich to nebaví….lebo každý to má inak, napĺňa ho niečo iné.

V preklade, hľadaj odpoveď vo svojom vnútri, ale ako, keď to nefunguje? Jedná sa totižto o to, že častokrát náš vnútorný hlas je prehlušený vonkajšími podnetmi. Na to aby bol človek schopný nájsť odpovede na tieto otázky, je potrebné mať dobré napojenie na svoje vyššie ja, svoju dušu.

Ako obnoviť, spojazdniť spojenie so svojim vyšším JA, dušou?

Nuž, to spojenie je dobre funkčné práve vtedy keď:

Mám pokojnú myseľ a nie som v strese, relatívne bez myšlienok.

Nikto práve odo mňa nič nechce, nevyrušuje ma, nemám vonkajšie podnety. Je ticho .

Dokážem sa sústrediť, uvoľniť, nič ma práve neomína, netlačí, nebolí.

….vtedy sme schopní počúvať svoje vnútorné JA a dostať odpovede na otázky, ktoré som uviedla.

Niekedy je ťažké nájsť si na toto čas a miesto, vytvoriť si podmienky. A niekto to ani sám bez pomoci nevie dosiahnuť

Preto pre mňa osobne terapiaEESystem vytvára podmienky presne k tomu aby človek mohol nájsť odpovede na svoje otázky, SPOJIŤ SA SO SVOJOU DUŠOU:

….a odpovede na moje otázky ktoré si kladiem prichádzajú.

Zaži aj Ty tento pocit a nájdi odpovede na svoje otázky, to čo napĺňa Teba a urobí Ťa v živote šťastným.

EESystem vytvára prostredie v ktorom sa môžeš ľahko napojiť na svoju dušu.

Príď a vyskúšaj. Stačí si zarezervoveť jeden termín.

Petra Salajová.

„Ďakujeme Vám za Váš záujem o balíček terapií, ozveme sa Vám do 24h mailom. Pozrite sa aj do spamu 😊“