Zázračná energia

Napíšte nám

info@zazracnaenergia.sk

Zavolajte nám

+421 911 933 798
Po - Pia 8:00 - 16:00

NA NOVÝ ROK K ZDRAVIU KROK

Objednajte si darčekové balenie

„6 sedení za cenu 4
LEN ZA 120€“

Terapie sa rezervujú na miestnosť,
max. 4 osoby spolu.

Potvrdením záujmu o balíček terapií súhlasíte so spracovávaním osobných údajov.

HORÚCA ZĽAVA iba v lete

Objednajte si darčekové balenie 6 sedení za cenu 4

„Len za 120€, 4 osoby“

Terapie sa rezervujú na miestnosť, môžete prísť 4 osoby

Potvrdením záujmu o balíček terapií súhlasíte so spracovávaním osobných údajov.

Vnútorný nepokoj sa zmení na pokoj, nastáva psychická vyrovnanosť.

Zažite už po jednej terapii EESystem.

V dnešnom hektickom a náročnom svete sa čoraz viac ľudí stretáva s výzvami týkajúcimi sa vnútorného nepokoja a psychickej nevyrovnanosti. Dlhodobý stres, úzkosť a tlak z každodenných povinností môžu negatívne ovplyvniť naše duševné zdravie a zanechať nás vyčerpaných a neistých. Niektorí ľudia to riešia tabletkou, návštevou psychológa, terapeuta, ak to nie je také výrazné niekomu stačí sa porozprávať sa s priateľmi alebo sa nejak zrelaxovať. Veľa ľudí nevie nájsť ako sa hovorí svoj vnútorný pokoj. Tých príčin je väčšinou viac, pozrieme sa na najčastejšie:

 • Stres: Nadmerný stres z rôznych situácií, ako sú práca, rodina, vzťahy, škola a iné povinnosti, to všetko má vplyv na vnútorný pokoj alebo nepokoj.

 • Úzkosť: Chronická úzkosť, panické ataky alebo sociálna úzkosť vyvolávajú nepokoj a neistotu.

 • Depresia, nedostatok zmyslu života: Ak človek cíti, že nemá jasný zmysel svojho života a nevie, čo by ho napĺňalo, prípadne trpí depresiou, často cíti výrazný vnútorný nepokoj a prázdnotu.

 • Nedostatok sebavedomia: Nedostatok dôvery vo vlastné schopnosti a sebaúcta môže spôsobiť vnútorný nepokoj.

 • Trauma, neschopnosť zvládať emócie: Psychické traumy z minulosti môžu spôsobovať dlhotrvajúci nepokoj a narušenie duševného pokoja. Podobne je to ak človek nie je schopný adekvátne spracovať a zvládnuť svoje emócie.

 • Nesplnené očakávania, frustrácia: Pocit sklamania, nespokojnosť so svojimi výkonmi alebo nesplnené ciele, a nastane vnútorný nepokoj.

 • Nespavosť: Nedostatok spánku a nespavosť môžu výrazne ovplyvniť psychický stav a spôsobiť tak vnútorný nepokoj.

Nájsť vnútornú vyrovnanosť a pokoj môže byť výzvou, ale existuje mnoho prostriedkov a prístupov, ktoré môžu pomôcť. Tu je zoznam niekoľkých možných prostriedkov na pomoc pri hľadaní vnútornej vyrovnanosti a pokoja:

 • Cvičenie, meditácia a dýchanie: Pravidelná meditácia a cvičenia hlbokého dýchania môžu pomôcť upokojiť myseľ a znížiť stres. Podobne funguje fyzická aktivita, ako napríklad prechádzky, beh, joga alebo cvičenie, môže uvoľniť endorfíny a zlepšiť náladu.

 • Pobyt v prírode: Čas strávený v prírode a kontakt s prírodným prostredím môže pomôcť znížiť úzkosť a zlepšiť duševný stav.

 • Udržiavanie zdravého životného štýlu: Zdravá strava, dostatok spánku a vyhýbanie sa nadmernému užívaniu stimulantov (káva, alkohol, atď.), to všetko prispieva k vnútornej rovnováhe.

 • Záľuby a kreatívne aktivity: Venujte sa činnostiam, ktoré vás bavia a napĺňajú, ako je hranie hudby, maľovanie, záhradníctvo alebo čítanie.

 • Podpora sociálnych vzťahov: Silné a pozitívne sociálne vzťahy s rodinou a priateľmi môžu byť podporné v ťažkých časoch.

 • Terapia a koučing: Profesionálna psychoterapia alebo koučing môže poskytnúť nástroje na riešenie problémov a zvládanie emócií.

 • Odpočinok a relaxácia: Naučte sa relaxovať a venovať si čas na odpočinok, či už prostredníctvom masáže, kúpele alebo jednoducho oddychu.

 • Samospoznávanie a praktizovanie sebakontroly: Skúmajte svoje hodnoty, ciele a sny, a uvedomte si, čo vám skutočne prináša pocit pokoja a vyrovnanosť v živote. Učte sa rozpoznávať svoje emócie a reakcie a naučte sa zvládať stresové situácie.

EESystém pomáha nájsť svoj vnútorný pokoj, vyrovnanosť

Takmer každý klient po absolvovaní jednej dvojhodinovej terapie nám povedal, že má väčší vnútorný pokoj, psychickú vyrovnanosť, pocit že je všetko v dobrom stave. Častokrát nastáva tiež uvoľňovanie tráum, psychických blokov samovoľne počas terapie.

Pozrite si úryvky z referencií našich klientov:

Moje prvé stretnutie s EESystemom bola aj pre mňa výzva. A veľká. Sedieť v kľude 2 hodiny. Zvládla som hodinu a pol. Cítila som mravenčenie po celom tele, pocity chladu. Sledovala som sa potom celý deň aj v nasledujúce dni. V tú noc som spala po dlhom čase pokojne a 8 hodín, čo sa mi nestalo roky.

Nasledujúce dni som bola oveľa pokojnejšia. Zvláštne sa to popisuje, ale sú to úžasné pocity. Pocit vyrovnanosti, presvedčenie, že je všetko v poriadku, že všetko zvládnem.

Asi po týždni som si dala druhé rande s EESystemom. Toto som už zvládla 2 hodiny. Opäť mravenčenie a pocity chladu, ale tešila som sa na ten stav po. Ten pocit vyrovnanosti, stav bytia – „toto som ja a takáto chcem byť“ je jednoducho úžasný. Dnes je to 3tí deň po sedení a ten pocit ešte stále mám.

Absolvovala som tri sedenia spolu so skupinkou pacientov so sklerózou multiplex.

Už po pár minútach sedenia som pocítila pokoj a uvoľnenie.

Dobre som si tam počas dvoch hodín oddýchla. Po ukončení terapie som bola nabitá energiou, lepšie sa mi chodilo, svaly viac poslúchali. Zlepšilo sa mi zaspávanie, zaspím do dvadsiatich minút po uložení na spánok, pred terapiou som niekedy zaspala o pol druhej v noci a ráno som bola unavená ako po nočnej. No a do tretice ma prestala bolieť päta, ktorá má chronicky trápila dlho.

„Ďakujeme Vám za Váš záujem o balíček terapií, ozveme sa Vám do 24h mailom. Pozrite sa aj do spamu 😊“