Zázračná energia

Napíšte nám

info@zazracnaenergia.sk

Zavolajte nám

+421 911 933 798
Po - Pia 8:00 - 16:00

NA NOVÝ ROK K ZDRAVIU KROK

Objednajte si darčekové balenie

„6 sedení za cenu 4
LEN ZA 120€“

Terapie sa rezervujú na miestnosť,
max. 4 osoby spolu.

Potvrdením záujmu o balíček terapií súhlasíte so spracovávaním osobných údajov.

VYHNITE SA JARNEJ ÚNAVE

Objednajte si darčekové balenie 6 sedení za cenu 4

„Len za 120€, 4 osoby“

Terapie sa rezervujú na miestnosť, môžete prísť 4 osoby

Potvrdením záujmu o balíček terapií súhlasíte so spracovávaním osobných údajov.

Chronické bolesti v tele a EESystem: Nový prístup pomoci.

Chronické bolesti v tele postihujú mnoho ľudí na celom svete a môžu byť dôsledkom rôznych faktorov, ako sú operácie, úrazy, psychické traumy a uložené emócie. Častokrát však príčina ich vzniku nie je známa. Tieto bolesti nie len negatívne ovplyvňujú našu fyzickú pohodu, ale môžu mať aj vážne dôsledky pre našu psychickú a emocionálnu pohodu.

Takéto dlhodobé bolesti sú spojené s chirurgickými zákrokmi, úrazmi, ale aj so stresom, úzkosťou a psychickými traumami. Majú nepriaznivé dôsledky na nervový systém – môžu spôsobiť depresiu, úzkosť a iné psychické poruchy, zníženú kvalitu nočného spánku, koncentráciu a pamäť. Taktiež na fyzickú pohodu – únava, obmedzený pohyb, oslabenie svalov, v neposlednom rade na fungovanie imunitného systému.

Či už s bolesťou bojujete teraz, alebo chcete byť len pre každý prípad pripravení, stojí za to a je úľavou vedieť, že kedykoľvek máte k dispozícii rýchlu pomoc.

Pre zmiernenie chronickej bolesti, ktorou trpíte, stačia dve až tri terapie v EESystem.
Vo veľa prípadoch nastáva aj bezbolestný stav.

Ako to pomáha a čo sa pri tom deje?

EESystem, čo je skratka pre „Energy Enhancement System,“ je komplexná technológia, ktorá kombinuje z fyzikálneho hľadiska skalárne polia a fotónovú fúziu na zlepšenie zdravia a celkového stavu tela. Táto technológia zabezpečí nabitie každej bunky, presnejšie jej bunkovej membrány a zdravú hodnotu.

Uložená chronická bolesť je vlastne energetický otisk traumy (psychického alebo fyzického charakteru), ktorá bola vytvorená v minulosti. Počas terapie dochádza k regenerácii buniek a telo samo uvoľňuje tieto bloky, a tým odchádzajú chronické bolesti.

Hlavným cieľom EESystem je obnovenie a harmonizácia energie v ľudskom tele, čo vedie k rýchlej redukcii chronických bolestí a zlepšeniu celkového zdravia.

Aké výsledky môžete čakať?

Referencie našich klientov hovoria sami za seba. Chronické bolesti miznú už po niekoľkých terapiách v EESystem.

Celkove som absolvovala 7 sedení. Počas sedenia som mala pocit, ktorý ani neviem definovať. Proste som niečo cítila. Po prvom sedení som si uvedomovala pocit : všetko je tak, ako má byť. Všetko je vyvážené, správne. V mojom vedomí bol pocit vyrovnanosti. V priebehu času som zistila, že hrčka na mojom pravom zápästí je o polovicu menšia ako bola. Cca po 5 dňoch od posledného sedenia som si uvedomila, že problémy s pohybovým aparátom som prestala pociťovať: bolesť v kolene cítim len občas a rovnako je to aj s členkom. A tiež od začiatku sedení som začala chodiť skôr spať (predtým po polnoci, teraz pred polnocou) a ráno skôr vstávam, čo mi vyhovuje. Už pár mesiacov pred sedeniami som prestala po rokoch piť ráno kávu a bývala som dlho rozospatá. Teraz to tak nie je. Odporúčam vyskúšať každému. Ja si určite zopakujem ďalšiu/ďalšie série sedení.

Ružena R.

Absolvoval som dve sedenia a musím povedať, že to bola veľmi zaujímavá skúsenosť. Najskôr som si hovoril, že je to dosť dlho sedieť dve hodiny na to nie sme v dnešnej rýchlej dobe zvyknutí. Čas akoby plynul inak. Čo som na sebe pozoroval bolo, že som sa výrazne akoby upokojil a už po prvom sedení som sa cítil lepšie, mám viacej energie. Dôvodom návštevy bolo to, že som bol po operácií achilovky a aj v tomto smere cítim zlepšenie – výrazný ústup bolesti. Určite plánujem ďalšie návštevy a každému to môžem iba odporučiť.

Dušan Straňák

Ďalšie referencie si môžete prečítať tu.

Využite aj Vy túto možnosť a zbavte sa svojich bolestí.

„Ďakujeme Vám za Váš záujem o balíček terapií, ozveme sa Vám do 24h mailom. Pozrite sa aj do spamu 😊“