Zázračná energia

Napíšte nám

info@zazracnaenergia.sk

Zavolajte nám

+421 911 933 798
Po - Pia 8:00 - 16:00

NA NOVÝ ROK K ZDRAVIU KROK

Objednajte si darčekové balenie

„6 sedení za cenu 4
LEN ZA 120€“

Terapie sa rezervujú na miestnosť,
max. 4 osoby spolu.

Potvrdením záujmu o balíček terapií súhlasíte so spracovávaním osobných údajov.

HORÚCA ZĽAVA iba v lete

Objednajte si darčekové balenie 6 sedení za cenu 4

„Len za 120€, 4 osoby“

Terapie sa rezervujú na miestnosť, môžete prísť 4 osoby

Potvrdením záujmu o balíček terapií súhlasíte so spracovávaním osobných údajov.

REFERENCIE OD NAŠICH KLIENTOV

Absolvovala som tri sedenia spolu so skupinkou pacientov so sklerózou multiplex. Už po pár minútach sedenia som pocítila pokoj a uvoľnenie. Dobre som si tam počas dvoch hodín oddýchla. Po ukončení terapie som bola nabitá energiou, lepšie sa mi chodilo, svaly viac poslúchali. Zlepšilo sa mi zaspávanie, zaspím do dvadsiatich minút po uložení na spánok, pred terapiou som niekedy zaspala o pol druhej v noci a ráno som bola unavená ako po nočnej. No a do tretice má prestala bolieť päta, ktorá má chronicky trápila dlho. Terapiu odporúčam aj zdravým ľuďom, uvoľnia sa, oddýchnu si a určite sa im zlepší spánok.

Niečo viac ako deväť rokov som trpel chronickou poruchou spánku. Moje telo sa nevedelo v dôsledku tejto poruchy prepnúť do relaxačného stavu v ktorom by zregenerovalo a resetovalo celý systém na ďalší deň. Prakticky po prvej hodine tejto terapie som pocítil výraznú pozitivnu zmenu a po dlhých rokoch a prebdených nociach sa stav posunul výrazne pozitívnym smerom. Odporúčam každému kto ma problem s akoukoľvek spánkovou fázou.

Na terapiu EES chodím od apríla 1x týždenne. Vzhľadom k veku 87 rokov, mám rôzne zdravotné problémy. Mám neuropatiu, coxartrózu, ťažkú osteoporózu, degeneratívne zmeny na chrbtici, najmä krčnej, z čoho ma sústavne bolí hlava, kardiostimulátor a vertigo. Dosť diagnóz a dosť liekov. Preto som uvítala možnosť chodiť na terapiu EES. Táto terapia na mňa pôsobí veľmi pozitívne a relaxačne. Veľmi sa mi zlepšilo spanie a trávenie (som po operácii žlčníka). Neviem to presne definovať, som spokojnejšia, ale hlavne takmer som prestala brať lieky od bolesti, ktoré som v poslednej dobe brala denne. Bolela ma sústavne hlava, kĺby, chrbtica . Nemôžem povedať, že ma nič nebolí, ale podstatne menej, takže to zvládam aj bez liekov proti bolesti. Vzhľadom na tieto skúsenosti, mienim v navštevovaní terapie pokračovať aj ďalší mesiac. Ďakujem a očakávam ďalšie pozitívne zmeny.

Absolvovala som 2 sedenia so skupinou parkinsonikov. Parkinsonovú chorobu mám 23 rokov. Po prvom sedení som driemala, a mala som červenú tvár, a cítila som jemné teplo. Aj po druhom sedení som cítila zvýšenú teplotu a zase mi očervenela tvár. Teraz po dlhšom čase som zistila, že spím dlhšie ako predtým, spávala som 3 – 4 hodiny, teraz vydržím spať aj 5 hodín. Mám záujem o viacej sedení nakoľko som už dlho chorá.

Doteraz som absolvovala 3 terapie EESystém. Pri diagnóze sclerosis multiplex mám problémy s rovnováhou a taktiež mám dlhodobé problémy so spánkom (veľakrát som nevedela zaspať ani po tabletke na spanie). Už po 1. sedení som zaspala neuveriteľne rýchlo a spala som pokojne celú noc. Po 2. a 3. sedení sa môj spánok upravil. Taktiež po terapii mám viac energie a cítim sa celkovo uvoľnenejšia. Mierne ustúpili aj bolesti krčnej chrbtice a ramien, tak mám záujem absolvovať aj ďalšie terapie.

Celkove som absolvovala 7 sedení. Počas sedenia som mala pocit, ktorý ani neviem definovať. Proste som niečo cítila. Po prvom sedení som si uvedomovala pocit : všetko je tak, ako má byť. Všetko je vyvážené, správne. V mojom vedomí bol pocit vyrovnanosti. V priebehu času som zistila, že hrčka na mojom pravom zápästí je o polovicu menšia ako bola. Cca po 5 dňoch od posledného sedenia som si uvedomila, že problémy s pohybovým aparátom som prestala pociťovať: bolesť v kolene cítim len občas a rovnako je to aj s členkom. A tiež od začiatku sedení som začala chodiť skôr spať (predtým po polnoci, teraz pred polnocou) a ráno skôr vstávam, čo mi vyhovuje. Už pár mesiacov pred sedeniami som prestala po rokoch piť ráno kávu a bývala som dlho rozospatá. Teraz to tak nie je. Doporučujem vyskúšať každému. Ja si určite zopakujem ďalšiu/ďalšie série sedení.

Zdravím, EESystem u mňa zabodoval už prvej štvrťhodinke. Plná hlava pracovných zodpovedností, termínov a ostatných letiacich myšlienok zmizla a zrazu som bola v kľude. Vnímala som seba, svoje telo v úplnej harmónii a pristihla som sa, že sa usmievam. Len tak ;-). Prekvapením pre mňa bolo, že som o chvíľu zaspala, akoby ani nebol jasný deň. Toto sa mi ešte nestalo ;-). Zobudila som sa takmer po 1,5 hodine, akoby som len na chvíľu zavrela oči. Plná energie, s jasnou hlavou, chuťou objať celý svet. Nasledujúce hodiny som bola v úplnej ľahkosti a úžasne som sa vedela koncentrovať na akúkoľvek aktivitu. Všetko som vnímala jasnejšie. Hlboký spánok v noci bol ďalšim bonusom na niekoľko nasledujúcich nocí. Druhú návštevu som už neprespala, vychutnala som si nabíjanie svojich vnútorných bateriek. Mala som opäť energiu aj na rozdávanie. Koncentrácia a jasné myslenie boli po druhom sedení ešte výraznejšie. Uvedomenie si vlastného “ja” a výraznejšia intuícia, ten pocit jasnosti ešte umocňujú. Nasledujúce 2 dni som ráno nemala ani zvyčajný nízky tlak ;-). Teším sa vopred na ďalšie kroky k znovunájdenej harmonii 😉 Ďakujem!

Pri sedení s prístrojom som do 10 minút cítila príjemné ukľudnenie a akoby meditačný stav. Už počas hodiny sa mi žiadalo piť vodu a zrýchlilo sa mi trávenie. Celkovo čas 2 hodiny uletí veľmi rýchlo. Po sedení som sa cítila nabitá energiou, najbližšiu noc som mala veľmi hlboký spánok a ráno na ďalší deň sa mi žiadalo piť veľa tekutín. Všeobecne, som mala na ďalší deň viac sily. Dokopy po dvoch sedeniach môžem povedať, že mám viac energie, moje trávenie funguje lepšie (mám menšie tráviace bolesti v oblasti žalúdka a čriev), aj únava vymizla. Ďakujem za pomoc a vrele odporúčam každému.

Po dvoch dvojhodinových terapiách EESystému som v krátkom čase na sebe postrehol zlepšenie nálady, viac telesnej i duševnej energie, väčšiu odolnosť voči stresu a tým aj lepší a kvalitnejší spánok a miernu úľavu od chronických bolestí chrbta, určite to odporúčam.

Absolvovala som 2 sedenia pri EESystéme. Už prvé minúty som cítila, že niečo dobré robí s mojim telom. Cítila som niečo ako rozmotávanie svalov na lýtkach a rukách, uvoľnenie svalov a príjemne šteklenie. Potom ma začali trochu pichať reflexné body jednotlivých orgánoch na nohách (poznám ich, lebo mám kurz reflexológie). Ku koncu prvého sedenia som cítila aj príjemne uvoľnenie hlavy, ktorá neustále premýšľa a premýšľa, nevie vypnúť...
Na druhom sedení to bolo dokonca citeľnejšie, lebo noc pred sedením som nespala boh vie ako dobre a cítila som krk a nastupujúcu bolesť hlavy. Po hodine pobytu pri EES som bola ako rybička a uvoľnil sa mi aj krk. Niečo som vnímala že sa deje aj s pankreasom, lebo mi tam nejako nezvyčajne pulzovalo.
Určite pôjdem ešte niekoľko krát, vlastne kým budem cítiť že sa upratuje v mojom tele, znamená to že je čo. Ako terapeut viem, že najlepšie je robiť prevenciu (riešiť problém keď je malý, na začiatku) a nečakať kým sa začnú sypať ťažkosti jedna za druhou....

Chcem sa podeliť o svoju skúsenosť s terapiou EES, ktorou som absolvoval nedávno. Musím povedať, že to bol úžasný zážitok! Počas terapie som si skutočne oddýchol a cítil som sa potom neskutočne regenerovaný. Najlepšie na tom všetkom bolo, že sa mi zlepšil stav mojich očí a po absolvovaní som prestal pociťovať svoje bežné zdravotné symptómy počas nasledujúcich 3 dní. Navyše sa mi výrazne zlepšil aj spánok! Celkovo by som terapiu EES určite odporúčal každému, kto sa chce cítiť zdravšie a oddýchnuť si po náročnom dni.

Na moju prvu návštevu som sa veľmi tešila, počula o EEsysteme už dlhší čas. Po 15 minútach terapie, som začala pociťovať mierny druh energie, ktorý prechádzal cez spodné končatiny. Po 30 minútach som pociťovala uvoľnenie v črevách. Po 50 minútach úplna relaxácia celého organizmu. Po 120 minútach pocit vnútornej extázy, smiechu, radosti... Jednoznačne prídem znovu a odporúčam každému.

K EEsystemu som sa dostala uplnou nahodou, aj ked podla mojich zivotnych skusenosti a presvedcenia, nahoda neexistuje. Je to len situacia, ktorej vyznam este v danom momente nie je znamy.
Volam sa Katarina a pracujem ako zdravotna sestra. Mozno prave vdaka mojmu povolaniu som alternativnej medicine viac a viac naklonena. Uz naozaj len spiatocnici pozeraju na cloveka a jeho tazkosti ako na riesenie akutneho zdravotneho problemu. Som presvedcena, ze zdravotny problem je uz len posledne statium a riesenie treba hladat v celkovom nahlade na jedinca.

Nemozem povedat, ze by som mala konkretne zdravotne problemy, povedzme, ze take bezne, typicke pre zenu v mojom veku, pracujucu na zmeny. Vnutorny nepokoj, poruchy spanku, protreba stale byt v pohybe, neschopnost dlhsieho sustredenia sa. Velmi rada citam a nie som schopna vziat si knihu a citat v pohode aspon pol hodinu. Akoby som nevedela vypnut.

Moje prve stretnutie s EESystemom bola aj pre mna vyzva. A velka. Sediet v klude 2 hodiny. Zvladla som hodinu a pol. Citila som mravencenie po celom tele, pocity chladu. Sledovala som sa potom cely den aj v nasledujuce dni. V tu noc som som spala po dlhom case pokojne a 8 hodin co sa mi nestalo roky. Nasledujuce dni som bola ovela pokojnejsia. Zvlastne sa to popisuje, ale su to uzasne pocity. Pocit vyrovnanosti, presvedcenie, ze je vsetko v poriadku, ze vsetko zvladnem.
Asi po tyzdni som si dala druhe rande s EESystemom. Toto som uz zvladla 2 hodiny. Opät mravencenie a pocity chladu, ale tesila som sa na ten stav po. Ten pocit vyrovnanosti, stav bytia – „toto som ja a takato chcem byt“ je jednoducho uzasny. Dnes je to 3 den po sedeni a ten pocit este stale mam.

Absolvovala som dve terapie na EESysteme. Uz po prvej som citila, ze mam viac energie a necitim sa tak unavena ako pred tym. Rano som sa budila svieza a oddychnuta, aj ked som spala kratsi cas. Tento pocit sa sa po druhej terapii este znasobil a pretrvava aj 2 tyzdne po. Tesim sa na dalsie sedenie.

Dobrý deň, keďže nemám žiadne ochorenia, na ktoré by som sa liečila účinky terapie som nemala s čím porovnávať, ale pocítila som viac energie po každom sedení.

Absolvoval som dve sedenia a musím povedať, že to bola veľmi zaujímavá skúsenosť. Najskôr som si hovoril, že je to dosť dlho sedieť dve hodiny na to nie sme v dnešnej rýchlej dobe zvyknutí. Čas akoby plynul inak. Čo som na sebe pozoroval bolo, že som sa výrazne akoby upokojil a už po prvom sedení som sa cítil lepšie, mám viacej energie. Dôvodom návštevy bolo to, že som bol po operácií achilovky a aj v tomto smere cítim zlepšenie - výrazny ústup bolesti. Určite plánujem ďalšie návštevy a každemu to môžem iba odporučiť.

Doteraz som absolvovala 3 terapie. Po 1. a 2. sedení sa u mňa dostavil pocit uvoľnenia. Mám diagnózu sclerosis multiplex a problémy u mňa pretrvávajú cca 35 rokov, preto citeľné zlepšenie možno očakávať po dlhšej terapii, preto by som chcela pokračovať v ďalšej terapii.

Po prvom sedení som registroval lepší spánok v noci. Počas sedenia so väčšinu času predriemal - relax. Počas druhého sedenia som cítil "mravčenie" v rukách od zápästia po konce prstov a tiež "nepokoj" v dolných končatinách. Tretie sedenie bolo relaxačné - väčšinu času som predriemal a oddychoval. Počas všetkých sedení to boli dve hodiny relaxácie aj napriek už spomenutému mravčeniu a nepokoju v končatinách. Asi bude treba absolvovať ešte zopár sedení, aby som zistil, či bude mať terapia aj iné účinky.

Absolvovala som dve terapie EESystému. Najprv to vyzeralo, že dve hodiny sedieť v kľude pri mojej povahe bude dosť ťažké. Môžem povedať, že čas prešiel neskutočne rýchlo. Bolo to veľmi príjemné, ukľudňujúce, aj na ďalší deň som sa cítila veľmi dobre, nabitá pozitívnou energiou, v dobrej nálade. Odporúčam to vyskúšať každému. Ďakujem.

Na pôsobení EE som sa zúčastnila 6x. Musím povedať, že hneď po usadení som pociťovala pôsobenie niečoho - energie, ktoré ale neviem definovať. Bolo to niečo neutrálne.Cítila som sa dobre a privádzalo ma to k spánku. Aj som si pospala.Po precitnutí som sa cítila pokojná, uvoľnená. To sa opakovalo pri každom sedení. Následne som zistila, že môj dlhoročne vysoký tlak sa mi dostal do normálu. Rovnako sa mi zlepšil spánok. Predtým som sa niekoľkokrát v noci prebudila a niekedy som nevedela zaspať aj 2-3 hodiny. Teraz sa mi síce občas stane, že sa v noci zobudím, ale hneď aj zaspím. Celkovo sa cítim veľmi vitálne. Odporúčam.

Volám sa Zuzana a viac ako rok mám diagnostikovanú Parkinsonovu chorobu, hoci problémy som mala skoro 10 rokov dozadu, ale pripisovala som to ortopedickým problémom po páde v MHD pri prudkom zabrzdení a následnom silnom výrone členka. Problémy postupne narastali. Pri mojej diagnóze ma najviac trápi stuhnutosť až bolesť ľavej ruky a nohy. Sedenia som absolvovala zatiaľ dve, prvý raz ma veľmi bolela ľavá ruka, najmä prsty,mala som ich veľmi stuhnuté a počas sedenia, som cítila uvoľnenie a po sedení som si pripadala ako pán Hrušínsky vo Vešničko má středisková, že nič, hurá, mňa to úplne prestalo bolieť. Druhý raz keď som prišla, som sa vo všeobecnosti cítila lepšie, počas sedenia, sme sa s prísediacimi rozprávali a to bola asi chyba, že som ako prvý raz nezavrela oči a nerelaxovala. Cítila som sa však pohodovo, ale také markantné uvoľnenie a zlepšenie ako po prvom raze to nebolo. Takže rada by som absolvovala ešte sedenia, ale určite s tým, že budem len "aktívne" relaxovať. Myslím, že prvý raz som aj trochu zadriemala 🙂 a to zrejme bolo užitočné.

Po absolvovaní prvých dvoch kúr tejto liečebnej terapie je veľmi skoro hodnotiť účinnosť tejto metódy na môj celkový zdravotný stav. Zatiaľ môžem hodnotiť môj stav iba na základe subjektívnej, pocitovej bázy. Celkový pocit bol však veľmi dobrý - ústup kŕčových stavov dolných končatín a celkové uvoľnenie strnulosti svalov. Tento počiatočný stav poukazuje na predpokladanú značnú liečebnú kapacitu tejto metódy - hlavne pri liečbe Parkinsonovej choroby.

VIDEO REFERENCIE

TU NÁM MÔŽETE ZANECHAŤ REFERENCIU:

„Ďakujeme Vám za Váš záujem o balíček terapií, ozveme sa Vám do 24h mailom. Pozrite sa aj do spamu 😊“