Zázračná energia

Napíšte nám

info@zazracnaenergia.sk

Zavolajte nám

+421 911 933 798
Po - Pia 8:00 - 16:00

NA NOVÝ ROK K ZDRAVIU KROK

Objednajte si darčekové balenie

„6 sedení za cenu 4
LEN ZA 120€“

Terapie sa rezervujú na miestnosť,
max. 4 osoby spolu.

Potvrdením záujmu o balíček terapií súhlasíte so spracovávaním osobných údajov.

VYHNITE SA JARNEJ ÚNAVE

Objednajte si darčekové balenie 6 sedení za cenu 4

„Len za 120€, 4 osoby“

Terapie sa rezervujú na miestnosť, môžete prísť 4 osoby

Potvrdením záujmu o balíček terapií súhlasíte so spracovávaním osobných údajov.

Odporúčame dĺžku sedenia je mimimálne 2 hodiny.

Nie sú žiadne kontraindikácie. EESystém je pre každého, bez obmedzenia veku a pohlavia. Je vhodný pre malé deti (aj novorodencov), dospelých a aj ľudí staršieho veku.

 Ľudské telo sa dokáže novému (lepšiemu) zdravotnému stavu prispôsobiť za 1 až 2 dni. Po tomto čase možno realizovať ďalšie sedenie. Pre optimálne výsledky odporúčame sedenia absolvovať čo najskôr dvakrát do týždňa.

Každý človek je jedinečný, avšak vo všeobecnosti platí, že odstránenie vnútorného stresu sa dostaví do hodiny. Podľa našich skúseností chronické bolesti miznú v priemere za 2-4 sedenia. Ak riešite chronický problém, potrebných je viac sedení. Návrh na počet sedení s vami budeme individuálne konzultovať.

Náš EESystém vám umožní relaxovať vo frekvenčne „hyperzdravom“ priestore, rýchlo dosiahnuť stav hlbokej relaxácie, meditácie a vnútorného pokoja. Ten sa dostavuje už po pár minútach pobudnutia v miestnosti. Telo sa počas tohto času prekalibruje smerom k dosiahnutiu homeostázy.

Väčšina ľudí je prekvapená, ako rýchlo sa dostaví pocit čistej mysle. Cítia sa výrazne zrelaxovaní a prakticky za pár minút sa im zlepší nálada a upokojí nervový systém.

Nejedzte ťažké jedlo tesne pred sedením, aby sa telo mohlo venovať/ sústrediť na regeneráciu a nie na trávenie. Pri trávení ťažkého jedla telo spotrebúva väčšie množstvo energie, ktoré by mohlo namiesto toho využiť na regeneráciu.

Nekonzumujte pred sedením alkohol a iné toxické látky. Vhodné je tiež nepiť stimulanty ako je napríklad káva aby ste boli schopní relaxovať.

Svoj mobil dajte na tichý alebo letový režim aby ste nevyrušovali seba a ostatných.

Oblečte sa pohodlne.

Pite dostatok čistej vody, aby sa uvoľnené toxíny mohli vylúčiť z tela.

„Ďakujeme Vám za Váš záujem o balíček terapií, ozveme sa Vám do 24h mailom. Pozrite sa aj do spamu 😊“