Zázračná energia

Napíšte nám

info@zazracnaenergia.sk

Zavolajte nám

+421 911 933 798
Po - Pia 8:00 - 16:00

NA NOVÝ ROK K ZDRAVIU KROK

Objednajte si darčekové balenie

„6 sedení za cenu 4
LEN ZA 120€“

Terapie sa rezervujú na miestnosť,
max. 4 osoby spolu.

Potvrdením záujmu o balíček terapií súhlasíte so spracovávaním osobných údajov.

HORÚCA ZĽAVA iba v lete

Objednajte si darčekové balenie 6 sedení za cenu 4

„Len za 120€, 4 osoby“

Terapie sa rezervujú na miestnosť, môžete prísť 4 osoby

Potvrdením záujmu o balíček terapií súhlasíte so spracovávaním osobných údajov.

Chronické zápaly a autoimunita sa redukujú v EESystém.

Chronické zápaly a autoimunitné ochorenia predstavujú významné zdravotné problémy, ktoré ovplyvňujú mnoho ľudí po celom svete. Tieto stavy spôsobujú bolesti, obmedzenia a výrazné zníženie kvality života postihnutých jedincov.

Niektoré z najčastejších autoimunitných ochorení na Slovensku zahŕňajú reumatoidnú artritídu, celiakiu, systémový lupus erythematosus, Crohnovu chorobu, autoimunitnú tyreoiditídu a mnohé ďalšie.

Prevalencia každej z týchto uvedených autoimunitných chorôb sa pohybuje od 0,5-2% môže sa líšiť v závislosti od geografickej oblasti a etnického zloženia populácie. Okrem toho, údaje o prevalencii môžu byť ovplyvnené aj faktormi ako vzorkovanie, diagnostické postupy a zdroje údajov.

Ako to „funguje“ pri autoimunite….

Autoimunita môže ovplyvniť schopnosť organizmu vyrovnať sa s bežnými infekciami. V normálnom stave imunitného systému funguje ako ochranný štít, ktorý rozpoznáva a bojuje proti patogénom, ako sú baktérie, vírusy a iné mikroorganizmy. Avšak pri autoimunitných ochoreniach imunitný systém chybovo rozpoznáva vlastné tkanivá ako cudzie a začína produkovať protilátky a imunitné reakcie proti nim. Tento útok na vlastné tkanivá môže spôsobiť poškodenie rôznych orgánov a tkanív v tele.

Každé autoimunitné ochorenie má svoje charakteristické prejavy a môže postihovať rôzne orgány a tkanivá v závislosti od špecifickej imunitnej reakcie. Poškodenie tkanív a orgánov môže mať značný vplyv na ich funkciu a celkovú kvalitu života postihnutých jedincov. Liečba autoimunitných ochorení sa preto zameriava na potlačenie autoimunitnej reakcie a minimalizáciu poškodenia tkanív a orgánov, aby sa dosiahla úľava a udržala stabilita zdravotného stavu.

Táto neprimeraná imunitná reakcia proti vlastným bunkám vedie k oslabeniu imunitného systému voči bežným infekciám. Imunitná odpoveď organizmu môže byť narušená, pretože imunitné bunky sú zamerané na útok proti vlastným bunkám namiesto boja proti infekciám. To spôsobuje, že organizmus je náchylnejší na infekcie a môže mať problémy s ich účinným potláčaním.

Okrem toho mnoho autoimunitných ochorení sa lieči pomocou imunosupresívnej terapie, ktorá potláča imunitnú odpoveď. Toto ďalej oslabuje schopnosť organizmu zvládnuť bežné infekcie a zvýšiť riziko ich vzniku a závažnosti.

Trochu inak je to pri chronickom zápale…

Počas chronického zápalu dochádza k dlhotrvajúcej a neadekvátnej imunitnej reakcii v organizme. Imunitný systém je neustále aktivovaný, čo vedie k produkcii zápalových mediátorov a reakcii imunitných buniek, aj keď žiadny konkrétny infekčný agens nie je prítomný.

V dôsledku toho chronický zápal môže spôsobiť poškodenie tkanív a orgánov v tele. Zápalové mediátory a imunitné bunky spôsobujú degeneráciu a fibrotizáciu tkanív, čo môže viesť k trvalým škodám a dysfunkcii postihnutých oblastí. Okrem toho, chronický zápal má negatívny vplyv na funkciu imunitného systému ako celku, čo oslabuje schopnosť organizmu bojovať proti infekciám.

Tiež je dôležité spomenúť, že chronický zápal môže mať škodlivý vplyv na metabolizmus a ďalšie funkčné procesy v organizme. Napríklad môže spôsobiť nerovnováhu v hormonálnom systéme, ovplyvniť energetický metabolizmus a reguláciu cukru v krvi.

Možnosti pomoci imunitnému systému.

Napriek tomu, že existuje mnoho liečebných metód a terapií na riešenie autoimunity a chronických zápalov, nie vždy dosahujú uspokojivé výsledky.

EESystém sa ukázal ako dobrá podporná metóda, ktorá sa zameriava na redukciu chronickej zápalovej reakcie, autoimunity a posilnenie imunitného systému.

Tu si môžete prečítať príbehy klientov, ako im pomohol EESystém zmierniť chronické zápaly a autoimunitné ochorenia a priniesol úľavu:

Doteraz som absolvovala 3 terapie EESystém. Pri diagnóze sclerosis multiplex mám problémy s rovnováhou a taktiež mám dlhodobé problémy so spánkom (veľakrát som nevedela zaspať ani po tabletke na spanie). Už po 1. sedení som zaspala neuveriteľne rýchlo a spala som pokojne celú noc. Po 2. a 3. sedení sa môj spánok upravil. Taktiež po terapii mám viac energie a cítim sa celkovo uvoľnenejšia. Mierne ustúpili aj bolesti krčnej chrbtice a ramien, tak mám záujem absolvovať aj ďalšie terapie.

Vlasta K.

Po mojom prvom zážitku v EESystéme, ktorý trval jednu hodinu, som pocítila určité vyčerpanie, čo viedlo k vyjasneniu mojich očí. Tiež som vo vnútri miestnosti systému pocítila teplo v mojej pravej nohe, ktorú som si zlomila v 90. rokoch, a vždy podvečer mi natekala. No som rada, že môžem povedať, že moja pravá noha sa už prestala opúchať a výrazne sa zlepšila moja celková chronická zápalová reakcia.

Lisa, Arizona

Po svojom odchode do dôchodku z čoraz stresujúcejšej a náročnejšej učiteľskej práce som sa tešil na aktívny dôchodcovský život. Vo veku šesťdesiat rokov som vážne postihnutý polymyalgiou (PMA), autoimunitným ochorením, ktoré môže byť spôsobené stresom alebo úrazom. Postihuje svalové skupiny, najmä panvu, ramená, krk a ruky. Pohyb môže byť extrémne bolestivý a oslabujúci, až do takej miery, že obliekanie, chôdza, dokonca aj jedenie a spánok je utrpením. Výsledok po piatich rokoch u mňa… sťažená chôdza, opuchnuté a bolestivé svaly krku, hrdla a ramien a často nebezpečné prehĺtanie jedla. Po dvoch ošetreniach po dve hodiny a dvoch jednohodinových sedeniach počas dvoch týždňov v EESystéme som sa rozhodol skúsiť skutočnú aktivitu po prvýkrát za päť rokov. Strávil som úžasný deň prevážaním 1,5 tony kameňa po svahu a mokrom pozemku a hádzaním kameňa na vrch o výške sedem stôp. Na druhý deň ráno som pokračoval ďalšími 0,5 ton ťažkými betónovými platňami a 200 granitovými blokmi.

Ďakujem.

Greenslades, Anglicko

Tieto príbehy nájdete aj tu: https://www.zazracnaenergia.sk/referencie-na-eesystem/ , https://www.eesystem.com/ee-experiences/

„Ďakujeme Vám za Váš záujem o balíček terapií, ozveme sa Vám do 24h mailom. Pozrite sa aj do spamu 😊“