Zázračná energia

Napíšte nám

info@zazracnaenergia.sk

Zavolajte nám

+421 911 933 798
Po - Pia 8:00 - 16:00

NA NOVÝ ROK K ZDRAVIU KROK

Objednajte si darčekové balenie

„6 sedení za cenu 4
LEN ZA 120€“

Terapie sa rezervujú na miestnosť,
max. 4 osoby spolu.

Potvrdením záujmu o balíček terapií súhlasíte so spracovávaním osobných údajov.

HORÚCA ZĽAVA iba v lete

Objednajte si darčekové balenie 6 sedení za cenu 4

„Len za 120€, 4 osoby“

Terapie sa rezervujú na miestnosť, môžete prísť 4 osoby

Potvrdením záujmu o balíček terapií súhlasíte so spracovávaním osobných údajov.

EESystém pomáha pacientom so Sklerózou Multiplex

Skleróza Multiplex (SM) je nevyliečiteľná autoimunitná ochorenie centrálneho nervového systému, ktoré postihuje státisíce ľudí po celom svete. Táto diagnóza prináša so sebou rad obmedzení a symptómov, ktoré dramaticky ovplyvňujú kvalitu života postihnutých jedincov. Avšak, v súčasnej dobe existuje nová technologická inovácia, známa ako EESystem (Energy Enhancement System), ktorá prináša nádej a pomoc pacientom s touto zložitou chorobou.

Skleróza Multiplex je chronické ochorenie, pri ktorom imunitný systém tela neprimerane útočí na ochranný obal nervových vlákien v mozgu a mieche. Tento útok spôsobuje poškodenie nervového tkaniva, čo vedie k rozmanitým symptómom a problémom. Medzi najčastejšie symptómy patrí únava, slabosť svalov, závraty, problémy s koordináciou, problémy s rovnováhou a zmeny v citlivosti, svalová bolesť. Pacienti tiež často zažívajú ťažkosti s chôdzou, tŕpnutie či brnenie končatín, poruchy videnia a kognitívne ťažkosti, ako sú problémy so sústredením sa a pamäťou, bolesti hlavy, svalové bolesti alebo neuropatická bolesť. Súčasťou sú často aj emocionálne a psychologické ťažkosti.

Diagnóza Sklerózy Multiplex môže byť pre pacientov a ich rodiny veľmi náročná a frustrujúca, pretože momentálne neexistuje žiadna známa liečba, ktorá by ochorenie úplne vyliečila. Súčasná medicína sa však neustále rozvíja a hľadá nové spôsoby, ako pomôcť týmto pacientom zmierniť symptómy a zlepšiť ich kvalitu života.

EESystem je jednou z perspektívnych technologických inovácií, ktorá prichádza s nádejou a novými možnosťami pre pacientov so Sklerózou Multiplex. Tento systém využíva kombináciu skalárneho poľa a emitácie fotónov ako nosičov konkrétnych frekvencíí, aby stimuloval a obnovil energetický tok v tele pacientov. Hoci EESystem neponúka zázračné vyliečenie, viditeľne pomáha zmierniť niektoré symptómy a prispieva k lepšiemu zvládaniu choroby.

Našim klientom s diagnózou Skleróza Multiplex priniesol EESystem tieto zlepšenia už po 3-4 terapiách:

  • Zlepšenie kvality spánku už po jednej terapii, spánok bez prerušenia 
  • Redukcia bolesti nervového charakteru, niektorí klienti boli schopní aj vysadiť chemické lieky vďaka tomu
  • Viacej energie 
  • Pokojná a spokojná myseľ, lepšie sústredenie
  • Redukcia chronických bolestí všeobecne

Toto je jedna z referencií, ktoré sme dostali:

Doteraz som absolvovala 3 terapie EESystém. Pri diagnóze sclerosis multiplex mám problémy s rovnováhou a taktiež mám dlhodobé problémy so spánkom (veľakrát som nevedela zaspať ani po tabletke na spanie). 

Už po 1. sedení som zaspala neuveriteľne rýchlo a spala som pokojne celú noc. Po 2. a 3. sedení sa môj spánok upravil. Taktiež po terapii mám viac energie a cítim sa celkovo uvoľnenejšia. Mierne ustúpili aj bolesti krčnej chrbtice a ramien, tak mám záujem absolvovať aj ďalšie terapie. 

Absolvovala som tri sedenia spolu so skupinkou pacientov so sklerózou multiplex.

Zlepšilo sa mi zaspávanie, zaspím do dvadsiatich minút po uložení na spánok, pred terapiou som niekedy zaspala o pol druhej v noci a ráno som bola unavená ako po nočnej. No a do tretice má prestala bolieť päta, ktorá má chronicky trápila dlho.

Tu si možete pozrieť ostatné referencie, a aj videoreferencie klientov s diagnózou SM:

https://www.zazracnaenergia.sk/referencie-na-eesystem/

„Ďakujeme Vám za Váš záujem o balíček terapií, ozveme sa Vám do 24h mailom. Pozrite sa aj do spamu 😊“