Zázračná energia

Napíšte nám

info@zazracnaenergia.sk

Zavolajte nám

+421 911 933 798
Po - Pia 8:00 - 16:00

NA NOVÝ ROK K ZDRAVIU KROK

Objednajte si darčekové balenie

„6 sedení za cenu 4
LEN ZA 120€“

Terapie sa rezervujú na miestnosť,
max. 4 osoby spolu.

Potvrdením záujmu o balíček terapií súhlasíte so spracovávaním osobných údajov.

DARUJTE NA VEĽKÚ NOC ZDRAVIE

Objednajte si darčekové balenie 6 sedení za cenu 4

„Len za 120€, 4 osoby“

Terapie sa rezervujú na miestnosť, môžete prísť 4 osoby

Potvrdením záujmu o balíček terapií súhlasíte so spracovávaním osobných údajov.

Údržba svojho tela, prevencia – stavte na istotu, EESystém pomôže.

Údržba svojho tela a prevencia zdravotných problémov sú neoddeliteľnou súčasťou zdravého a vyváženého životného štýlu. Starostlivosť o svoje telo a aktívna prevencia sú kľúčovými faktormi na dosiahnutie dlhodobého zdravia. V článku sa môžete dozvedieť desať dôležitých opatrení, ktoré môžete prijať na starostlivosť o svoje telo a minimalizáciu rizika rôznych zdravotných problémov. Nájdete tu užitočné informácie a nápady, ako si udržať zdravie na optimálnej úrovni.

Údržba, to sa robí ľahšie…

…..ako keď je už potrebné riešiť zdravotný problém a ako sa hovorí horí nám pod zadkom. Preto je dobé jej venovať čas. Tu je zoznam 10 spôsobov, ako na to:

 • Fyzická aktivita: Pravidelná fyzická aktivita je kľúčom k udržaniu zdravia. Zahrňuje cvičenie, chôdzu, beh, plávanie alebo iné športové aktivity, ktoré posilňujú svaly, zlepšujú srdcovú a dýchaciu funkciu a zvyšujú celkovú fyzickú kondíciu.
  Do toho spadá aj napríklad joga, ktorá kombinuje fyzické cvičenia s dychovými technikami a meditáciou. Pravidelná prax jogy môže pomôcť zlepšiť flexibilitu, vyrovnávať emocionálny stav, posilňovať telo a znižovať stres.

 • Výživa, stravovanie: Zdravá a vyvážená strava je dôležitá pre dodávanie potrebných živín do tela. Je dôležité jesť rôznorodé potraviny z každej skupiny, zahrnúť dostatok ovocia, zeleniny, celozrnných obilnín, bielkovín a obmedziť príjem potravín s vysokým obsahom nasýtených tukov a cukrov.
  V prípade potreby je možné navštíviť nutričného terapeuta, ktorý môže pomôcť s rôznymi zdravotnými problémami, ako je obezita, diabetes, vysoký cholesterol a ďalšie. Pri nadváhe je potrebné to riešiť tiež, strata hmotnosti alebo jej udržanie môže prispieť k zníženiu rizika rôznych ochorení.
  Keďže je v dnešnej dobe ťažké získať všetky potrebné živiny len z jedla, tak sa mnohí ľudia obracajú k superpotravinám a výživovým doplnkom.

 • Spánok: Kvalitný spánok je dôležitý pre obnovu tela a udržanie fyzického a duševného zdravia. Venujte pozornosť svojmu spánkovému režimu, vytvorte si pravidelnú rutinu a zabezpečte si dostatok hodín spánku.
  Dospelým sa odporúča spať priemerne 7-9 hodín každú noc. U detí a adolescentov je potrebný ešte dlhší spánok pre správny vývoj a rast.
  Minimalizujte stimuláciu zo zariadení pred spaním, modré svetlo emitované elektronickými zariadeniami, ako sú telefóny a tablety, môže narušovať produkciu hormónu spánku melatonínu. Preto sa odporúča vyhnúť sa používaniu týchto zariadení aspoň hodinu pred spaním. Namiesto toho si môžete zvoliť relaxačné činnosti, ako je čítanie knihy, poslúchanie hudby alebo meditácia.
  V prípade, že máte problémy so spánkom, môžete zvážiť aj prírodné prostriedky, ako sú bylinné čaje na upokojenie, éterické oleje s relaxačnými vôňami.

 • Stresový manažment, Relaxácia: Efektívne zvládanie stresu je kľúčom k udržaniu zdravia. Naučte sa relaxačné techniky, ako je meditácia, hlboké dýchanie, cvičenie, či činnosti, ktoré vám pomáhajú zmierniť stres a uvoľniť sa. Patrí tu aj relaxačná hudba, tanec, maľovanie, skrátka to čo radi robíte.

 • Duševné zdravie: Je dôležité venovať pozornosť aj svojmu duševnému zdraviu. Hovorte o svojich pocitoch, vyhľadávajte podporu, starajte sa o svoje emocionálne potreby a venujte čas činnostiam, ktoré vás tešia a povzbudzujú váš duševný stav.
  V prípade potreby navštívte psychológa, alebo iného konzultanta.

 • Prevencia chorôb: Pravidelné lekárske prehliadky a skríningové testy sú dôležité pre včasné odhalenie a prevenciu rôznych chorôb. Nezanedbávajte preventívne vyšetrenia a pravidelne navštevujte svojho lekára.

 • Pitný režim, hydratácia: Dostatočný príjem vody je nevyhnutný pre udržanie zdravia. Pite dostatok vody každý deň a vyhýbajte sa nadmernému konzumovaniu sladkých nápojov a alkoholu.

 • Hygiena: Dodržiavajte správnu hygienu, vrátane častého umývania rúk, čistenia zubov, udržiavania čistého prostredia a starostlivosti o osobnú hygienu.

 • Odmietnutie rizikových faktorov: Znížte riziká, ktoré môžu ovplyvniť vaše zdravie, ako sú fajčenie, nadmerná konzumácia alkoholu, zneužívanie drog a nezdravé stravovacie návyky.

  Terapia EESystem ako prostriedok prevencie: 

  Je to inovatívna metóda, ktorá môže byť zahrnutá ako súčasť starostlivosti o svoje zdravie a prevencie. Táto terapia využíva pokročilú technológiu skalárneho poľa a fotónov generovaných obrazovkami o frekvenciách, ktoré zabezpečujú regeneráciu buniek. Toto všetko Vám prinesie táto terapia EESystem už po jednej aplikácii: 

  Energizácia tela

  Podpora imunitného systému 

  Redukcia stresu a úzkosti

  Zlepšenie spánku

  Regenerácie tkanív

TIP NA ZÁVER:

Niektorí klienti navštevujú pravidelne EESystém jeden krát do týždňa pretože vidia výsledok, zlepšenie svojho zdravotného stavu hneď po terapii a takto si zároveň udržiavajú svoje telo v dobrom stave.

Keďže teraz máme akciu: jedna terapia je 40 eur pre maximálne 4 osoby. Tak je to len 10 eur za jednu terapiu pre človeka.

Je dôležité spomenúť, že je dobré pracovať na sebe viacerými spôsobmi. Týmto spôsobom môžeme dosiahnuť synergický efekt, kde každá technika dopĺňa a posilňuje účinky ostatných, čo zabezpečí trvalé zdravie.

„Ďakujeme Vám za Váš záujem o balíček terapií, ozveme sa Vám do 24h mailom. Pozrite sa aj do spamu 😊“