Zázračná energia

Napíšte nám

info@zazracnaenergia.sk

Zavolajte nám

+421 911 933 798
Po - Pia 8:00 - 16:00

VYHNITE SA JARNEJ ÚNAVE

Objednajte si darčekové balenie 6 sedení za cenu 4

„Len za 120€, 4 osoby“

Terapie sa rezervujú na miestnosť, môžete prísť 4 osoby

Potvrdením záujmu o balíček terapií súhlasíte so spracovávaním osobných údajov.

Nabi a podpor svoje bunky, chyť vlnu života.

 

Nachádzame sa v poli energie, ktoré nám dáva život a preniká do každej bunky nášho tela. Ľudské telo produkuje vlastné energetické pole pohybom elektrických nábojov v srdci a mozgu. Všetko od tvorby a delenia buniek po funkcie a interakcie našich orgánových systémov závisí na týchto vibračných frekvenciách. Každá bunka, aby sa mohla opravovať a regenerovať, vibruje v rozmedzí 70-90 milivoltov. Nesúlad s touto úrovňou sa prejavuje ako stres, ochorenie alebo príznaky zrýchleného starnutia.

Technológia skalárneho poľa a EESystem

Jednou z najvzrušujúcejších technológií, ktorá sa momentálne objavuje v oblasti alternatívnej medicíny, je založená na týchto základných faktoch života. Dr. Sandra Rose Michael, medzinárodne uznávaná inovátorka, vyvinula systém energizácie tela (EES), ktorý využíva jedinečné energetické pole produkované skalárnymi vlnami na regeneráciu fyzického tela.

Skalárne pole sa veľmi líši od ostatných elektromagnetických energií. Ako piaty rozmer a nelineárne, nie sú obmedzené časom a priestorom, čo ich robí jedinečnými. Skalárna energia je životnou silou ako čistou potenciálnou energiou. V tomto poli sú zároveň generované frekvencie ktoré pôsobia ozdravujúco – jedná sa o Schumanovu frekvenciu a frekvencie, ktoré sa vyskytujú v pralesoch.

Systém EES využíva počítačové programy, ktoré generujú skalárne vlny. Každý, kto sa nachádza vo vytvorenom energetickom poli, môže profitovať z ich mimoriadnych liečivých vlastností. Každá bunka v tele je povzbudzovaná k detoxikácii, oprave a regenerácii.

Začiatky EES na Slovensku

Prvýkrát, keď sme nainštalovali a spustili EES na Slovensku, pocítila som skalárne pole, smiala som sa s radosťou. Cítila som sa, ako by som naozaj držala „nekonečno v dlaniach“, aby som citovala Williama Blakea.

Samozrejme som to hneď vyskúšala na sebe a svojich známych. Moje terapie s EESystem majú rôzny priebeh. Pracujem s chorými ľuďmi, to je niekedy vyčerpávajúce, každý deň počúvam rôzne životné príbehy ľudí, ktorí ma navštevujú, ľahko sa človek energeticky vyčerpá. Toto sú moje osobné skúsenosti:

 • Niekedy len 15 minút v prítomnosti EES ma harmonizuje a ukľudní moju nervovú sústavu, doslovne dobije bunky energeticky a ja sa zasa usmievam a môžem pracovať ďalej.

 • Na začiatku, keď som EES testovala na sebe, som mala rôzne pocity. Jedno sedenie sa môže zamerať na moju srdcovú čakru, uvoľňovať staré energetické vzorce a blokády, a uvoľňujú sa negatívne pocity uložené v tele.

 • Na ďalšom sa riešili moje kolená, ktoré mám už z genetického hľadiska problémové a ja jediná zatiaľ nemám žiadnu diagnózu v tomto smere v ženskej rodovej línii. Už nebolia a toľko nevŕzgajú.

 • V iných návštevách sa stres a úzkosť menia na mentálnu jasnosť a som schopná sa sústrediť na úlohy dlhšie obdobie.

 • Po niektorých terapiách vychádzam zvnútra ako po hlbokom meditovaní po niekoľko hodín. Cítim sa pevne ukotvená a bezpečne v hlbokom duchovnom zmysle.

 • Niekedy si nevšímam nič zvláštne, ale v dňoch tesne po terapii si všímam nezvyčajne silnú vôľu, žijem jednoducho s väčším pocitom šťastia, akoby svetlá v mojich bunkách boli zapnuté a žiadne vonkajšie okolnosti ma nevyvedú ako sa hovorí z miery.

 • Taktiež som si všimla, že spávam veľmi dobre, a v podstate mi stačí 7 hodín spánku a budím sa s pocitom dostatku energie, spokojná, nachystaná na ďalší pekný deň. Počas dňa fungujem a mám dostatok energie.

   

  …toto všetko za krátku dobu.

V každom prípade ako terapeut, liečiteľ keď som si prečítala čo všetko táto technológia dokáže, aké sú výsledky, som sa to rozhodla priniesť na Slovensko a musím povedať, že som nadšená.

Chyťte sa vlny zdravia aj Vy a zlepšite svoj spôsob bytia. Na všetkých úrovniach – fyzickej psychickej aj duchovnej. Pozývam Vás navštíviť EESystem, jediný na Slovensku.

Petra Salajová, terapeut alternatívnej medicíny, naturopat, zakladateľka EESystem.

„Ďakujeme Vám za Váš záujem o balíček terapií, ozveme sa Vám do 24h mailom. Pozrite sa aj do spamu 😊“