Zázračná energia

Napíšte nám

info@zazracnaenergia.sk

Zavolajte nám

+421 911 933 798
Po - Pia 8:00 - 16:00

NA NOVÝ ROK K ZDRAVIU KROK

Objednajte si darčekové balenie

„6 sedení za cenu 4
LEN ZA 120€“

Terapie sa rezervujú na miestnosť,
max. 4 osoby spolu.

Potvrdením záujmu o balíček terapií súhlasíte so spracovávaním osobných údajov.

HORÚCA ZĽAVA iba v lete

Objednajte si darčekové balenie 6 sedení za cenu 4

„Len za 120€, 4 osoby“

Terapie sa rezervujú na miestnosť, môžete prísť 4 osoby

Potvrdením záujmu o balíček terapií súhlasíte so spracovávaním osobných údajov.

Zotavovanie a regenerácia po úraze, operačnom zákroku, náročnom cvičení.

V dnešnej dobe sa mnoho ľudí snaží udržať si zdravý a aktívny životný štýl, ktorý zahŕňa rôzne aktivity, od cvičenia a športovania až po fyzicky náročné práce. Avšak, v niektorých prípadoch môže dôjsť k poškodeniu tkaniva a orgánov, čo spôsobuje bolesť a zníženú pohyblivosť. Takéto poškodenia môžu byť spôsobené rôznymi faktormi, vrátane úrazov, chirurgických zákrokov alebo intenzívneho cvičenia.

Okrem bolesti a zníženej pohyblivosti môže poškodenie tkaniva a orgánov mať aj ďalšie nepríjemné následky. V niektorých prípadoch sa môže v mieste poškodenia vyskytnúť opuch, ktorý spôsobuje nadmerné nahromadenie tekutiny v tkanive. Opuch môže byť sprevádzaný ďalšími príznakmi, ako je napríklad pocit napätia alebo bolesti. Ďaľšie možné dôsledky sú poškodenie ciev v oblasti, kde sa poškodenie nachádza. To môže spôsobiť krvácanie a v dôsledku toho aj modriny.

Ako si teda môžete pomôcť?

Existuje niekoľko spôsobov, ako môžete pomôcť svojmu telu pri regenerácii po úraze, operačnom zákroku alebo náročnom cvičení. Tieto patra medzi najúčinnejšie, najdôležitejšie:

 • Výživná strava: Konzumujte potraviny, ktoré majú vysokú hodnotu živín a vitamínov potrebných pre rýchlejšiu regeneráciu. Zabezpečte dostatok proteínov, ktoré sú stavebnými kameňmi tkanív a orgánov, teda potraviny ako sú mäso, mliečne výrobky a strukoviny.
 • Hydratácia: Dostatočný príjem tekutín je nevyhnutný pre regeneráciu tkanív a orgánov. Odporúča sa piť aspoň 8 pohárov vody denne.

 • Fyzioterapia: Fyzioterapia môže pomôcť pri zlepšovaní pohyblivosti a posilnení poškodených svalov a kĺbov. Zvyčajne sa fyzioterapia realizuje niekoľkokrát týždenne a môže trvať od niekoľkých týždňov až po niekoľko mesiacov.

 • Liečba bolesti Použitie liekov proti bolesti môže pomôcť zmierniť bolest a zlepšiť pohyblivosť. Pozor na vedľajšie účinky chemických liekov, zaťažujú pečeň a niektoré su aj návykové. Mali by byť poslednou alternatívou.

Na redukovanie bolesti je možné použiť aj EESystém, ten je vhodný pre každého. Nemá žiadne vedľajšie účinky.

Práve naopak, okrem redukcie bolesti, urýchlenia regenerácie tkaniva, môžete zaznamenať aj rýchlu redukciu opuchov a modrín. 

Výsledky sa dostavujú už po 2 terapiách. V rámci našich skuseností z praxe, sme toto zaznamenali. Pozrite si aj referencie a video-referencie na túto tému.

 • Spánok: Dostatočný spánok je dôležitý pre zotavovanie a regeneráciu tkanív a orgánov. v tele. Odporúča sa spať 7-9 hodín denne, pretože to umožňuje telu dostatok času na obnovu a regeneráciu.
  Je dôležité, aby spánok bol kvalitný a bez prerušenia. To znamená, že spánok by mal byť v tme, pretože svetlo môže narúšať spánkový cyklus a znížiť jeho kvalitu.
  Spánok v tme pomáha telu produkovať melatonín, hormón spánku, ktorý zlepšuje kvalitu spánku a regeneráciu tkanív. Pomáha tiež zlepšiť náladu a zvýšiť energiu počas dňa.

 • Zníženie stresu: Stres môže spomaliť proces zotavovania a regenerácie. Preto je dôležité sa snažiť minimalizovať stresové faktory a zamerať sa na relaxačné techniky. Do toho spadajú masáže, meditácia, hlboké dýchanie, joga, počúvanie relaxačnej hudby.

 • Postupný návrat k fyzickej aktivite: Počas zotavovania je dôležité postupne sa vracať k fyzickej aktivite a nepúšťať sa do intenzívneho cvičenia hneď. Postupné zvyšovanie záťaže pomôže minimalizovať riziko ďalšieho poškodenia/ úrazu a zlepšiť proces hojenia.

TIP

Keďže napríklad jeden úraz má dôsledky viaceré, tak je vhodné využívať viaceré spôsoby pomoci telu. Dokopy to vždy dá synergický efekt, kumulatívny výsledok a teda rýchle uzdravenie.

Využite možnosť, ktorú Vám ponúka EESystém, ktorý regeneruje Vaše telo na bunkovej úrovni. 

„Ďakujeme Vám za Váš záujem o balíček terapií, ozveme sa Vám do 24h mailom. Pozrite sa aj do spamu 😊“