Zázračná energia

Napíšte nám

info@zazracnaenergia.sk

Zavolajte nám

+421 911 933 798
Po - Pia 8:00 - 16:00

VYHNITE SA JARNEJ ÚNAVE

Objednajte si darčekové balenie 6 sedení za cenu 4

„Len za 120€, 4 osoby“

Terapie sa rezervujú na miestnosť, môžete prísť 4 osoby

Potvrdením záujmu o balíček terapií súhlasíte so spracovávaním osobných údajov.

Ako získať väčšiu odolnosť voči stresu? Jednou z možností je aj EE systém

Stres je bežným a nežiaducim faktorom v našom každodennom živote. Mnohí z nás sa stretávajú so stresom vo svojej práci, škole, rodine či osobnom živote. Keď sa stresové situácie stávajú príliš častými alebo intenzívnymi, môže to mať negatívny vplyv na naše zdravie a celkovú psychickú pohodu. Našťastie existuje niekoľko spôsobov, ako zlepšiť svoju odolnosť voči stresu. Jednou z možností je aj EE systém. Viac o tom si povieme v našom článku.

Čo vieme o strese?

Napriek tomu, že si to často ani neuvedomujeme, príznaky stresu dokážu vážne ovplyvniť naše zdravie. Možno si dokonca myslíte, že vaše bolesti hlavy, nespavosť alebo znížená produktivita sú spôsobené bežnou chorobou. Pravým vinníkom však môže byť práve stres.

Stresové príznaky pritom ovplyvňujú nielen naše telo, ale aj naše myšlienky, pocity a správanie. Ak sa nevyriešia včas, môžu prispieť k mnohým zdravotným problémom, ako sú napríklad vysoký krvný tlak, ochorenie srdca, obezita, či cukrovka. Preto je veľmi dôležité tento problém nepodceniť a čo najskôr ho začať riešiť.Vedeli ste, že…

…pri vystavení stresovým podnetom sa v tele spúšťa komplexný proces, ktorý má svoj pôvod v centrálnej nervovej sústave? Vydáva signál, ktorý aktivuje nadobličky, aby vylúčili do krvného obehu stresové hormóny – adrenalín a kortizol.

Ako sa zbaviť stresu?

Dôležité je najmä to, aby stresový podnet netrval dlhodobo. Tu je niekoľko tipov, ako si poradiť so stresom:

  • Relaxujte – meditácia, cvičenie, joga, dýchacie cviky, masáže, umenie, hudbu…

  • Zlepšite svoju stravu – snažte sa jesť zdravé potraviny, ktoré obsahujú vitamíny, minerály a antioxidanty. Vyhnite sa nezdravým potravinám, ktoré obsahujú veľa cukru a tukov.

  • Získajte dostatok spánku – nedostatok spánku rapídne zvyšuje úroveň stresu. Snažte sa zaspávať v rovnakom čase každú noc. Vyhnite sa konzumácii kofeínu a alkoholu pred spaním.

  • Plánujte si čas – naplánujte si svoj deň a získajte kontrolu nad svojim časom. Venujte sa prioritným úlohám a zostavte si zoznam vecí, ktoré musíte dokončiť.

  • Využite terapiu v EE systém – jednotlivé sedenia s terapeutom pomáhajú pri rôznych medicínskych problémoch. Jedným z nich je aj zníženie úrovne stresu.

  • Hovorte o svojich pocitoch – porozprávajte sa o svojich problémoch s niekým blízkym alebo s odborníkom.

  • Nájdite si zmysel svojho života – snažte sa nájsť čas na veci, ktoré vás bavia a ktoré vám dávajú zmysel.

  • Upravte svoje očakávania – nastavte si realistické očakávania a neobťažujte sa zbytočným stresom.

  • Snažte sa udržiavať pozitívnu myseľ – myslieť pozitívne je základom duševného zdravia.

Pochopiteľne, ak sa u vás príznaky stresu vyskytujú dlhodobejšie, odporúčame i návštevu lekára. V prípade, že máte bolesti na hrudníku, dýchavičnosť, zvýšené potenie, nevoľnosť alebo bolesti, ktoré sa šíria do ramena, môže ísť aj o niečo vážnejšie, ako je stres. Napríklad môže ísť o varovné signály vedúce k infarktu.

Ako funguje terapia v EE systéme?

Technológia EE systému má schopnosť kompletne zrelaxovať a zresetovať vaše telo. To predovšetkým znamená zregenerovanie buniek, spomalenie procesu starnutia a totálny detox organizmu. Ten následne vedie k mnohým ďalším zdravotným benefitom. Funguje na princípe skalárnych vĺn, ktoré sú známe aj ako päťdimenzionálne nelineárne vlny alebo Teslove vlny.

V princípe sa tieto vlny emitujú do priestoru v určitej frekvencii a tie následne svojou energiou stimulujú bunky tela. Výsledný efekt terapie v tomto nabíjacom poli je pritom kumulatívny (čím viac sedení, tým vyššia efektivita), pričom umožňuje regeneráciu celého organizmu.

Záver

Stres je bežným nepríjemným faktorom v našom každodennom živote, ktorý ale môže mať negatívny vplyv na naše zdravie a celkovú psychickú pohodu. Našťastie existuje niekoľko spôsobov, ako zlepšiť svoju odolnosť voči stresu, ako napríklad relaxácia, zdravá strava, dostatok spánku, plánovanie si času či terapia v EE systéme. Je dôležité nenechať stresové príznaky nevyriešené a čo najskôr ich začať riešiť, aby sme si zachovali zdravie a dobrú náladu.

„Ďakujeme Vám za Váš záujem o balíček terapií, ozveme sa Vám do 24h mailom. Pozrite sa aj do spamu 😊“